Červen 2011

Konec aneb Začátek

20. června 2011 v 15:08 | Fllippy |  Výkecing
Tak...
Tohle je teprve začátek. Vůbec o co se jedná? Podstatě o nic. Ono ve skutečnosti život je jenom blbí vtip toho nahoře. Ve skutečnosti ani neexistuje ale to je jiná úvaha.
Píši, protože dnes jsme dostali své maturitní vysvědčení. Moje vypadá takto: Český jazyk - 3, Matematika (nízká úroveň) - 2, Geodezie - 2, Mapování - 3, Praxe - 2...
Nepovinnou část na kterou jsem se vysrala (když to tak musím napsat) jsem skutečně neudělala (Matematika vyšší úroveň) a tak ve středu půjde dělat přijímačky na ČVUT (kam se mi ani moc nechce... vůbec celkově jsem nepochopila proč jsem se tam hlásila... )
Teď odjedu do Malešic tam to prý půjdeme zapít. Docela i na to mám náladu. Proč? Nezdá se vám že moje nálada je jaksi no nic moc? Ano. Je. Nevím proč ale necítím žádnou radost ani zlost ani zklamání (co se týče té vyšší matiky). Popravdě jsem zoufalá... Co jsem v tom mém pitomém životě vůbec dosáhla. Podstatě nic. Nikdo po mě ani nic nechtěl, nechtějí a chtít nebudou. Pořád se potloukám v tom šíleném světě sama. Jistě znám spoustu úžasných lidí ale stejně mi něco chybí.
Tiše do kouta... A trochu optimismus. Možná se mi podaří po čem toužím. Teď tu možnost mám.

H.U.H.

8. června 2011 v 13:37 | Fllippy |  Výkecing
Nebude nic zajímavého. Nebude to nic podstatného. Prostě sem prásknu pár písniček z youtube co poslední dobou mě provází. Přemýšlím, kterou začít.
Začneme tady od méně populárních českých skupin a to bude Poslední výstřel. Velmi optimistická písnička :D člověk si jí nemůže přestat broukat ^^
Jeden neví kdy zkončit ^^