Douo

2. března 2011 v 15:43 | Fllippy |  Výkecing
Tak rozhodla jsem se po dlouhé době něco napsat, když mám trochu času... očividně na školu zase evidentně kašlu... Jsem totiž doma opět nemocná ale jenom na dva dny. Musím do školy i kdybych měla rozchodit nejakej zapal blbosti... Nezajímá mě to... Některé věci jsou důležitější než nemoc... Některé věci prostě nevynahradíte... to mluvím všeobecně... hold na můj vikend, který opět budu trávit doma budu pracovat do školy... Při troše štěstí začnu už dělat u podivnou psycho mapu D: (že bych udělala Mrkvičkové královtsví? :D to by bylo dobré psycho :D asi to doopravdy udělám... )
No Co bych mohla dál napsat dlouho jsem přemýšlela zda mám sem dát obrázky co jsem mezitím vytvořila nebo nemám ale asi je dám potom zvlášť přec trochu se to tady zaplní :D To bude rozhodně lepší...
Tak co dále bych pověděla... nic zvláštního se popravdě nestalo... asi se jenom můžu pochlubit, že jsem dostala mikrosystém :B po já nevím kolika letech co ho kupujem jsem ho konečně dostala... jediná věc co mi teď dokáže naprosto zlepšit náladu (s rammsteiny na plný pecky... úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú )
No asi si nebudu moci pomoc ale odkážu se na závěr na jeden obrázek, který je taky epický (ano je to více méně zas z hetalie... :D)
Germany Bros Neko Pictures, Images and Photos
Prusko @ Německo od Hidekaz Himaruya (skutečného autora tohoto obrázku bohužel neznám... )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama