Únor 2011

Veee~

19. února 2011 v 16:05 | Fllippy |  Výkecing
No tak ano. Ano. Ano. Já vím. Bohužel s tím nic neuděláme. Ne jsem naprosto v pořádku. Nikdo neví o čem je řeč? Tak taky proč to vědět že... Je o ničem xD Více méně jsem si to nemohla odpustit...

Nemohla jsem si odpustit ten titulek :D proste mi to nedá pokoj... Dneska bude úžasný večer se všema s nima xD Pěkná kvalitka (děkuji ti bohyně Mrkvičko!) Do teď jsem si nastavovala titulky a budu ještě u toho počítat matiku xD (zní to divně ale je to pravda... předtím je ještě vrhnu na přepis těch šíleností alá katastr nemovitostí) Oni, oni mě zachrání! Zase budu se smát jak debil a budu si všímat takových kravin... (když jsem to viděla potřetí tak jsem si všimla pár zajímavostí, které si člověk nevšimne na poprvé xD ) Posedlost je děsná svině xD

MAKE PASTA NOT WAR!!!

Neptej te se mě. Raději ne xD po včerejšku z hodinového hledání titulek k filmu byla taky zábava. Nakonec jsem si ten film stáhla znovu v plné verzi. Nevím nemůžu říct, že by to bylo špatné (celkem zajímavý příběh ) ale v některých případech to bylo velice zamotané a najednou  jste se dozvěděli důležitou věc, o které vlastně se poukazovalo předtím... no chaozsss :D Taky asi to, že více méně to bylo opravdu čistě sovětské. Fascinující... No rozhodně mohlo tam umřít víc postav (konkrétně mluvím o tom mnichovi nebo kdo to byl když ho zastřelila ta jedna ta ta no :D vime... ) Nevím nemůžu opravdu říct, že by se mi to nějak hrozně moc líbilo, abych tím byla posedlá ale něco tam bylo co opravdu člověka přitáhne znova. Asi to byla ta atmosféra. Opravdu tajmená a více méně i pravdivá. Jo od skutečnosti to nemělo daleko... Příště se na to podívám s těma netitulky :D bez těch lidí co tam mluvěj (docela mi to vadilo... někteří byli tak falešný fuj fuj fuj... )

Vracíme se k prvnímu odstavci :D aby jste si to vy lidi nepletli, že ten druhej pratří k tomu videu ne ne... Ten patří k tomu prvnímu odstavci :D a jasně vykřiknutých slov

Buono tomato! Buono tomato!
Buono buono uu! Tomato!
Aka agete midori sagete tomatomatomato hn!


Klep klep

12. února 2011 v 0:37 | Fllippy |  Výkecing
Divný nadpis inspirováno jednou písničkou. Příznám se mám nějakou úchylku na Oomph! a Rammsteiny. Kde se to ve mě bere. No jo vracím se ke starým kořenům. Ještě bych do toho měla zahrnout System of a down (nebylo by od věci zase oprášit jejich alba). Tak jak se zdá bude to hudbě :D


(snažila jsem se najít ofic. video a nějakou kvalitku ale všechno co jsem našla prostě nešlo -.-" )
Základ toho všecho je Offspring. Ano ano mám je pořád ráda někde určitě mám celou jejich diskografii (no popravdě tu mam snad u všech skupin co poslouchám D: ) Dále to byla taková ta klasika jako Rasmus, Green day... Samo sebou celým mým životem mě doprovází Landa a Kabáti.
Potom nastala změna se skupinou SOAD. Ano Serj Tankian :B dokonalost sama o sobě. Nemluvně o textech... U něj zůstávám pořád sólová alba ma dokonalé. Tak jsem si vzpomněla na Tarju. Byl by hřích zapomenout. Nightwish jenom s ní ta nová, raději si ani nepamatuju jak se jmenuje, je k ničemu. Sice některé písničky ještě jdou ale přilo to o ten hlavní šmrnc. 
Tak to byl podstatě můj malej metalovej začátek a šlo to dál. Heavy metal jako například Hammerfall, Power metal jako například Stratovarius, Symfonický metal aneb známá Apocalyptika nebo Rhapsody, Gothik metal což je Within Temptation, Folk metal např. Korpiklaani nebo Eluveitie (hlavně ten folk metal), Death metal ala Debauchery a spousta dalších... To bych tu byla hodně dlouho...
Více méně asi po čase jsem to zmírnila. Jak to myslím. Svoje oblíbence poslouchám pořád o tom není pochyb ale ráda si poslechnu něco o Good Charlotte nebo 30 Seconds to Mars. Nevím jak moc se dají považovat za mírné i My Chemical Romance :D no myslím, že rozhodně to bude asi jina věc. Celkově slovo mírné...

Tak ted jsem se hodně zasekla... :D

Žijeme, přežíváme

8. února 2011 v 19:29 | Fllippy |  Výkecing
Nemám ani chuť něco napsat ale chci. Přesto nevím co bych psala ale chci. Chci a když chci musím proto něco udělat. Nesmím se nechat jen tak strhnout bezohledným, sobeckým davem. Ten dav nás ničí. Proč?  Proč tu je? Nemyslící ovce co ženou kupředu a ani neví kam. 

Každý večer si říkám, že už mám  za sebou ten den. Zítra začne nová ale on je pořád ve skutečnosti stejný. Ze dne na den. Pořád se opakuje. Dokola a dokola. Ne to je zoufalství. Přežívám tyto dny. Jsou mi lhostejné. Pořád je to jenom nějaký den nic víc. Dokázala jsem to. Jsem dobrý. Nedokázala jsem to. No co mám druhou možnost. Někdy je i třetí a čtvrtá a pátá. To je už zoufaství!

Nejhorší jsou ty cesty které mají křižovatku bez dalších křižovatek. Jedna volba. Správná či nesprávná. Nikdo neví. To je život. To je to kouzlo. Nenávidím ho. 

Přežívám ze dne na den. Žiju pro svoje sny.

Hm možná na konec snad nebude vadit nějaká ta hudba... Vrátila jsem se k oblíbencům... 

Rozteklo se to!

5. února 2011 v 16:16 | Fllippy |  Obrázkinc
Tak tedy jedeme dál pánové a dámy... Mě teď tak napadá kolik kluků má vlastně blog? No nebudu to rozvášňovat, protože píšu kvůli jiné věci. 
Podstatě a jednoduše jsou prázdniny a já už se nudím. Tedy né že bych neměla práci. Právě naopak mám jí tolik, že se mi do ní nechce... Hlavně vůbec nevím co mám s ní dělat. Taky dobrý... No nevadí tak tedy včera jsem se nudila. Rozhodla jsem se, že pokusím něco  zase načmárnout po dlouhé době na kompu. Heh nevím zda se mi to podařilo nebo ne. Vypadá to divně roztekle... Protože i rozteklé to má být to je fakt ale tohle je extrém... nenávidím ruce a nohy. Jaký debil je vymyslel?
Roztekla
Vypádá trochu monstrózně :D 

Něco málo z chibi pohromy

4. února 2011 v 8:49 | Fllippy |  Obrázkinc
Tak tedy bylo nebylo velká nuda. Tak ta nuda se rozhodla zahnat tím, že jsem začala něco kreslit. JE toho popravdě hodně. Vysvětlení je jednoduché... jsou to jenom chibi (takové rychlé bezkonkurenční :D za jeden den když se mi do toho chtělo tak jsem stihla i šest.... ) Proto nedám sem všechny ale jenom ty co považuji za nejpovedenější.


K jasnějším dnům

2. února 2011 v 22:10 | Fllippy |  Výkecing
Omlouvám se za mou (naší) dlouho neúčast ale nebyl moc čas. Člověk přijde do školy po dvou týdnech a celkem popravdě nic. Zvláštní opravdu zvláštní. Také šokující zjištění, že mi to tam docela i chybělo. Zvláštní... Nebudu to rozvášňovat. Tak či onak zítra nastane den kdy konečně bude v tomto týdnu poslední. Pro někoho optimistické pro někoho to znamená více práce. Nic s tím nenaděláme. Úžívejme si. Hold začneme snad něco dělat. Jak se znám tak ne.
Mám tendence si kreslit. Mám trochu melancholické nálady. Sním zase nad kravinami. Jo to jsem celá já... Toužím jet pryč. Někam do zahraničí a tam zůstat. Tak snad časem a kdo ví třeba nakonec se něco stane a budu nucena tady zůstat. Snad nucena v tom dobrém smyslu. 
Nevím ani co pořádně chci. Tedy já bych to věděla ale to není reálná věc. Tak tedy budeme bloudit světem! Není špatný nápad. Třeba se nedožiji nějaké další katastrofě. Třeba budu mít štěstí a něco mě zabije dřív než bude čas utrpení. Jsem pesimista. Nepopírám to ale vždy se najde cesta ke hvězdám.