Nekonečno v netextu nebo netext v nekonečnu?

8. ledna 2011 v 12:49 | Fllippy |  Výkecing
Netuším co bych měla psát. Prostě asi něco ano. Krom toho z nepochopitelných důvodů jsem se do toho zase pustila. Dva roky jsem nebyla schopna napsat nějakou větu a teď? Mám chuť se rozepsat do celého světa. Smutné je to, že tady píši zatím více já než ostatní. Spolumajitelky jsou skléry nebo spíše nemaj na to náladu. Nechci je obviňovat, protože je chápu. Já jsem se asi musela někdy o silvestru praštit o hlavu a nepamatuji si to. Z toho vyplývá, že mě asi ozářila bolest, kterou si ani nepamatuju. Pravděpodobnost, že tomu tak doopravdy je je 50:50 copak já vím co dělám v noci? Tedy vím povětšinou spím pokud nesedím u kompu (rozhodně učit se v tak pozdních hodinách je nemožné pro můj mozek).

Dále jsem přemýšlela, že bych  jsem práskla opravdu moji starodávnou strašnou mutující až k blití psanou tvorbu. Ne to byla ta dětská naivita, že mám nějaký talent. Ne opravdu, když to teď čtu normálně se stydím ale na druhou stranu kolik lidí z vás by napsalo pravdu? Mám to ozkoušené málo kdo. Takže, že bych se bála o ztrapnění to bych opravdu  moc neřešila. Opravdová kritika je ve vyšších sfér nebo ti lidé co mají dost kuráže a nebojí se říct co si myslí. Co by to vlastně bylo? No rozhodně Ledový vánek bych vynechala úplně (moje první pokusy D: takový kekel! "dušená kachna je totiž lepší než dušená mrkev"... jedině kdyby to bylo takové přiblížení každé té postavy zvlášť jakožto pět částí a každá o jedné z těch postav...) Možná spíše takové rozepsané pokusy prvních kapitol :D Jak byl Bardí příběh nebo Válka bohů (podstatě na té první druhé kapitole to skončilo :D ) Nebo ještě úplně moje citové jednorázové výlevy (nepochopíte já taky nechápu)
Tak či onak nedá se to číst :D ovšem (nechci být hrubá na všechny blogaře vím, vím že někteří maj k tomu cit ovšem popravdě kolik jich tu je?) zde dle mého názoru nejsou nároční čtenáři. 

Přemýšlím je logické dávat písničky nad text aby si člověk při čtení ještě pěkně poslechl... ovšem na druhou stranu tím začínat se mi nece :D takže pod mém chaotickém psaní (to nikdo mi nebude tvrdit, že tomu co píšu naprosto rozumí. To je jasný bezmyšlenkovitý proud myšlenek xD )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 C a T h C a T h | Web | 9. ledna 2011 v 18:51 | Reagovat

No, nenazvala bych se grafikem.. Prostě si vytvořím co potřebuju a tím to hasne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama