Bla bla bla

1. prosince 2010 v 20:50 | Mutant, který si nechává nazývat Fllippy. |  Výkecing
Tak vypadá to, že přece jenom kůň umřel. Nevím proč zrovna kůň. No proč ne. 
Listopad za námi a ani jeden článek. Kdo ví asi není čas nebo spíše nálada. Snažila jsem se jenomže potom jsem začala mít opravu pocit, že je to k ničemu. Nebudu si lhát je to k ničemu. Pocit, že ve více lidech to bude žít byl asi opravdu naivní. Ano já moc taky nepřidávám ale když opravdu píšu kraviny jenom aby to nějak vypadalo, že něco tu je ostatní si to čtou a fajn konec nezájem. Teď jsem asi vzbudila mámu. Z nepochopitelných důvodů se rozčiluje kvůli sestře, která tady není. 

Venku krásně chumelí. To znamená pár věcí: 1) budu muset si přivstat abych jela dřív do školy 2) sníh 3)není to romantický? :B doufám že tak bude sněžit i v pátek celkem bych toho využila abych zmizla z bytu.
Miluji zimu. Jen kdybych nebyla ze všeho tak unavená.

jenom tak pod text jelikož opravdu už nevím co napsat. když všichni na to s prominutí serou budu se snažit aspoň jednou týdně přidávat článek. Hold naučila jsem se, že člověk nemůže moc spoléhat na ostatní. Co si neudělá sám tak nemá. Sice to asi budou bludy pod sluncem a chaos jednoho člověka, který pomalu nemá o nic zájem a přestává ho většina věcí bavit. Kdo ví třeba z toho ještě udělám kekel století.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama