Prosinec 2010

Nepovedena cast

30. prosince 2010 v 0:03 | Fllippy |  Výkecing
Tak trochu se zase zapomnelo :D nic zvláštního. Vánoční prázdniny jsou v plnem proudu a neni cas. Samo sebou jeste aby byl. Valeni sunek je docela namahava prace pratele to by jste neuverili jak moc...

Vetsina lidi uz si krasne uziva svych milych  darku. Nekteri zadnych... nekterych chudych... nekteri az prehnane bohatych... To je celkem i zajimava vec. Ty vanoce by se meli zakazat. NErikam ze nerada dostavam najednou tolik darku nebo ze vubec  zadne nemam. Vite ono je rozdil mezi darkem a darkem. Kdyz sestilete decko dostane dotykovy mobil... reknete mi k cemu mu je... (tak ci onak tyhle mobily wtf... ) a vubec co ja pamatuju muj prvni mobil vubec byl az v devaty tride,, mozna v osme taky uz je to nejakej ten rok zpatky... Vite nejlepsi darek vubec je ten kdyz si na vas nekdo vzpomene a klidne jenom koupi naprostou malickost... 
Nejak jsem se zakecala o vanocich ktere nejsou tak dulezite... Psycho svatek (vtipne je ze je krestansky a co si budem vykladat Ceska republika je tretim nejvice ateistickym statem :D )

No je vecer a podstate ja uz moc mozek ted nezapojim 
Chybky mi prosim omluvte....
Noci zdar :B

Zhe by zrzek? Dz Dz Dz

13. prosince 2010 v 19:37 | Fllippy |  Obrázkinc
Víte máme nemáme. To je jedno chaos v hlavě. Samozřejmě co jiného. Jednou za čas neuškodí... tedy možná když já ho tam mám pořád D: 

To je jedno jen tak divný úvod. KeKel kekelovitý kekelník. Mimo to obecný.
Jestli ani tohle vám nedává smysl možná by jste měli hledat nějakého odborníka, aby vám pomohl. Já už jsem ztracený případ. Jedna z mála věcí na které jsem hrdá. 
Pořád jsem se ale nedostala k tomu co chci napsat. Vlastně ani nic nechci napsat. Není důvod něco psát ale prostě no... 
Trošku se vrátíme zpět na zem. Nebo aspoň teoreticky. Zde představuji Maghela v mírné chibi formě. Kdybych to měla zkritizovat neumím vlasy. To mě ale docela i štve. Pořád je neumím. Zamaskovala jsem ruce. Ty taky neumím ale myslím, že to účel splnilo. Levá část kabátu je divná. Jediné na co se mi povedlo je ta bota 8D

Maghel

Zátiší

7. prosince 2010 v 21:47 | Fllippy |  Výkecing
Tak po dlouhé době jsme konečně do kompu natáhla dvě umělecké fotky. 
Byla to pouze hodina občanské nauky a prostě byl hlad. No hlad ani ne možná chuť copak já si to pamatuju? Ovšem vzniklo pěkné zátiší. 
ma


m

co myslíte to druhý je hezčejší ne? :D

Bla bla bla

1. prosince 2010 v 20:50 | Mutant, který si nechává nazývat Fllippy. |  Výkecing
Tak vypadá to, že přece jenom kůň umřel. Nevím proč zrovna kůň. No proč ne. 
Listopad za námi a ani jeden článek. Kdo ví asi není čas nebo spíše nálada. Snažila jsem se jenomže potom jsem začala mít opravu pocit, že je to k ničemu. Nebudu si lhát je to k ničemu. Pocit, že ve více lidech to bude žít byl asi opravdu naivní. Ano já moc taky nepřidávám ale když opravdu píšu kraviny jenom aby to nějak vypadalo, že něco tu je ostatní si to čtou a fajn konec nezájem. Teď jsem asi vzbudila mámu. Z nepochopitelných důvodů se rozčiluje kvůli sestře, která tady není. 

Venku krásně chumelí. To znamená pár věcí: 1) budu muset si přivstat abych jela dřív do školy 2) sníh 3)není to romantický? :B doufám že tak bude sněžit i v pátek celkem bych toho využila abych zmizla z bytu.
Miluji zimu. Jen kdybych nebyla ze všeho tak unavená.

jenom tak pod text jelikož opravdu už nevím co napsat. když všichni na to s prominutí serou budu se snažit aspoň jednou týdně přidávat článek. Hold naučila jsem se, že člověk nemůže moc spoléhat na ostatní. Co si neudělá sám tak nemá. Sice to asi budou bludy pod sluncem a chaos jednoho člověka, který pomalu nemá o nic zájem a přestává ho většina věcí bavit. Kdo ví třeba z toho ještě udělám kekel století.