Říjen 2010

Nox - Noc

30. října 2010 v 19:06 | Grey |  Slovečkinc
Je noc. Dívka leží na široké hřbitovní zdi. Kouká na noční oblohu. Jak je krásná!
Noc. Tak krásná, tak tajemná a tak smrtelně nebezpečná.

Dívka ležící na zdi pozoruje oblohu. Pozoruje hvězdy na ní. Je jich tolik! Nedají se ani zpočítat.
Jedna hvězda spadne oběví se další.
Jednou jí někdo řekl že hvězdy jsou duše zemřelých. Když hvězda spadne ta duše se znovu zrodí. Když se rozzáří nová... někdo zemřel.
Jedna hvězda jedna duše.

Dívka leží na zdi. Pozoruje oblohu, hvězdy na ní. Poslouchá zvuky noci. Kostelní zvon právě odbíjí třetí hodinu raní. Někde zaštěká pes jinde kočka shodí popelnici. Vše kolem si teď žije svím nočním životem.

Noc. Tak krásná, tak tajemná a tak smrtelně nebezpečná.

Dívka leží na hřbitovní zdi, pozoruje noční oblohu, poslouchá noční zvuky. V dáli jdou slyšet klopýtavé kroky. S velkou pravděpodobností kroky opilce vracejícího se domů.

Noc. Tak krásná, tak tajemná a tak smrtelně nebezpečná.

Dívka leží na zdi, pozoruje oblohu a poslouchá zvuky noci. Klopýtavé kroky opilce se k ní s klapotem podrážek blíží.

Noc. Tak krásná, tak tajemná a tak smrtelně nebezpečná.

Dívka leží na široké hřbitovní zdi již starého hřbitova. Pozoruje tak temnou tak neprostupnou tak krásnou noční oblohu poseté mnoha tisícemi zářivých stříbrných hvězd. Jedna hvězda jedna duše.
Opilcovi kroky jsou již blízko ní. Zastaví se. Muž kolem 30-40 roku života v kožené bundě v mírně ošoupaných džínech se světle hnědými vlasy si všiml dívky ležící na zdi.

Noc. Tak krásná, tak tajemná a tak smrtelně nebezpečná.

Jedna hvězda jedna duše.

"Héééj! co to tam ... děláášš?!" křikne muž na dívku značně opilým hlasem při čemž se muž zamotá že je až udivující že nestratil rovnováhu úplně. Dívka mlčí ani náznak pohybu u ní není patrný, jako by byla socha.
Záře pouliční lampy dopadá na ležící dívku. V oku dívky se zaleskne slza.
"Omlouvám se." ozve se dívka tichým a smutným hlasem.

Nastalým tichem které jako by se ho kdokoli bál sebe míň narušit - jako kdyby se pes bál zaštěkat, kočka zašramotit mezi popelnicema hledaje něco k snědku- se ozve vyděšený lidský řev, který stejně náhle jako se ozval zase utichne...

A na noční obloze se rozzáří nová hvězda...


// jo asi by to chtělo menší editaci a možná to někdy... někdy za dlooouhou dobu přepíšu ale silně o tom pochubuju (viz já a moje lenost:D)
jinak tohle bude taková.. no kapitolová povídečka.. nic velkýho ani nic extra:D tohle je jen takový úvod:D a stejnak si to nikdo nepřečte xD

Hrob

11. října 2010 v 18:45 | Fllippy |  Výkecing
Tak se mi zdá, že celkem to ani nemá šanci :D proč se s tím s prominutím srát :D

Bafff

4. října 2010 v 19:15 | Greyudlo |  Výkecing
takže.. aby se neřeklo že sem neexistující osoba, výplod Fllippyiny (choré hihi xD) mysli :D

!!!JSEM ZDE!!! (nějaký podrobnosti o mě a tak napíšu později xD)

huu strašný dneska.. se nám narodili štěňata.. jedna holka a jeden kluk (a to nás za týden čeká zase u druhý feny.. ti psy sou nadržený úchyláci a né že ne :D)
poslední dobou mám trochu nervy silně ošoupaný a nedávno sem je i trochu stratila.. kdyby je někdo našel vrátit!:D
uh co napsat.. hmhmmm.. no asi mě už nic nenapsadne:D
tímto končím potvrzení toho že žiju/nežiju :D

Whaaaa!

3. října 2010 v 16:28 | Fllippy |  Výkecing
Nevím teď začnu psát nesmysl ale něco tady strašně smrdí D:

To byl zajímavý úvod do článku, jsem se sem po chvíli koukla a koukám žádné nové články tak to jdu napravit. Bolí mě ruka tak aspoň odpočívá, částečně... Něco jsem chtěla ale už nevím ani co... ááá už vím :B

Rozhodla jsem se trochu popsat co jsem celou tu dobu dělala. Podstatě čtyři dny volna jsem proležela jak se patři a ten pátek jsem si tady se spolumajitelkami blogu (očividně vůbec nežijí i když vlastně nežijí ale to je jedno) zašla do čajovny. Řeknu vám miluji čajovny. Nechodím tam jenom kvůli vodnici, v některých případech návštěvy si ji ani nedám ale miluji tu atmosféru. Taky jsem čajová :D a neodmítnu ani shalep či kuskus :B Tak prostě jsme tam byli potom jeli domu :D Za tu dobu jsem docela je ani nepustila k slovu byla jsem ukecaná. Víte co já a ukecaná :D to je taky dobrý omyl. 
Zase jsem  zapomněla co jsem chtěla dál napsat. Píšu si ještě přes icq tak prostě výpadek :D

Ne jdu pokračovat jo potom zas škola :D klasika makačka. Včera jsem dodělávala prax a stejně jí nemám hotovou (odevzdávka je až za tři týdny ale víme čím dříve hotovo tím lépe). Učila se kartografii :D a do ilustrovala jsem si jí (to  znamená, že většina postav jsou moje no vlastně všechny a po zjištěný obsahu těchto postav jsem musela nakreslit jednu ženskou postavu, všichni to byli mužský :D ) no teď jsem tady :D

Ještě poznámka pod čarou začala jsem hrát s Jane Aion :D taky psina...