Ne... to... co?

16. srpna 2010 v 18:16 | Fllippy |  Výkecing
Někdy si člověk může říct, že každým dnem je to horší a horší. Někdy si člověk může říct, že bude jenom a jenom lépe. Někdy si člověk může říct, že jednou jsi dole a jednou nahoře. Ovšem kdo má pravdu? Skutečně žijem tak mizerné době, kde ničíme samy sebe? Nebo v takové době, kdy technika pokročila do naprostých extrémů. Či pravda je taková vrtkavá a alternativní. Co si vyberete?

Poslední dobou se mi vrací moje chaotické uvažování o životě a pravdě takové. Mysl mého mozku,
který není schopný pozřít skutečnost jako skutečnost a sen jako sen. Je tam víc bordelu než pořádku. K tomu všemu už je srpen. Ten zkurvenej srpen. Čeká mě ten nejhorší rok v mém životě. Potom se půjdu zahrabat najdu si nějakou pořádnou brigádu (hmm přemýšlím co takovej velice slavnej Lidl? Aspoň se naučím komunikovat s lidma a nadávat na vedoucí) a potom no pokud se podaří tak vysoká. Bože je sice srpen ale takhle si to kazit, že přemýšlí o škole už teď. Nemám ani tu pitomou mapu! Umřu ne já chci umřít chci aby celých 9 měsíců přeskočilo a bylo by to. Bez či s. Je mi to jedno!

Uh, vím, vím jsem líný člověk. Neskutečně. Nehorázně. Vyhovuje mi to. Něco to narušuje. Nuda. Tak co mám dělat lidi polovina lidí hraje, polovina se kouká na stupidní filmy už mě to začíná srát. Což je problém. Přestává mě to bavit. Přestávám být líná. Začínám z toho doma i cvičit. Není dobrá věc…

Neví proč ale teď mě napadlo, že i zvířata maj vetší práva než člověk. Zvířata jsou dobrá hlavně na talíři. Nebo se můžem vrátit do dob kdy Nero udělal z koně ministra nebo koho to…

Předevčírem to bylo letadlo bez pilota. Opravdu plachtící velké letadlo. Asi na srážky nebo větrnost co já vím. Bylo to divné. Nevydávalo žádný zvuk. Tedy potom co ho to velké s motorem vypustilo. Zajímalo by mě jak to udělal když ho měl na provazu.

Skype mě taky začíná lézt na nervy. Ten modrej ošklivej znak.

Němčina je pěknej jazyk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama