Jak to vidíte vy?

17. srpna 2010 v 19:59 | Fllippy |  Výkecing
Začínala jsem jen tak z hecu uvažovat nad tím jaké lidi mají názory na jednu věc. Jak jí vyjádří a popíší. První co mě napadlo je typické (často pokládáno jako holčičí) téma Láska. Zkusila jsem porovnat dva vlky.


1)
Tak láska k věci, předmětu je druhý nejvyšší cit jakého je vůbec lidská bytost schopna a je projevem úcty k něčemu, co je mu prospěšné.. Láska k sama sobě je nejvyšší lidský cit a začátek krásného vztahu na celý život. Láska k jiné osobě je problém který ztrpčuje život a přináší neustálé problémy kvůli tomu, že zamezuje obvyklému myšlení, naštěstí je to cit flexibilní.

2)
 Duševní sounění.. rozumět si navzájem.. respektovat chyby toho druhýho prostě brát takový jaký sme.. každý máme chyby… taky si mít co říct.. o čem je nějaký vztah když oba jenom mlčí a prosě.. nemaj si o čem promluvit…K věci může připomínat nějakou osobu nebo čin takže k tý věci má své citové pouto..můžeš milovat zvíře když u tebe byl když si potřebovala společnost nevykašlal se na tebe když si potřebovala.. třebas ti i zachránil život.. ale u každého je to jiné, každý má to "pouto" jiné.. každý to bere jinak…Svůj názor psát nebudu přece se to netýká mě ale mě a to mě nechce se vyjadřovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama