Srpen 2010

Instalace se nezdařila, proto jako dárek vám stáhneme zdarma pár virů...

30. srpna 2010 v 0:32 | Fllippy |  Výkecing
Dobrej nadpis. Jsem vymyslela sama :D a byla jsem inspirována takovou malou příhodou, kterou tady malinko odvykládám :D

Tak dneska hold sestra to zde zasedla (kvůli práci letáky a plakáty pro čvut). Jelikož ona potřebovala stáhnou jeden prográmek. No naneštěstí si ho tedy stáhla (nepřečetla si třeba diskusi, ne že bych si ji taky někdy četla... možná je to tím, že když něco potřebuji automaticky stahuji přes torrent :D sice tam se najdou taky viry ale tech tolik není). Proč to říkám no s radostí instalovala instalace nebyla dokončena a začali se nám krásně stahovat viry. Kdysi dávno jsme měli starý počítač. Já nezkušený uživatel internetu (poprvé internet u nás doma se objevil přesně před 4 roky) jsem šikovně zavirovala počítač o počtu cca 1500 :D. Proč to sem teď pletu sestra mě málem trumfla. Dohromady těch stažených virů bylo 1010. Hold asi na mě vážně nikdo nemá xDDD

No tak či onak něco jsem napsala. Stejně což :D ani nevím no jdu spát pěkné sny :D

Grey Wolf

27. srpna 2010 v 12:08 | Fllippy |  Obrázkinc
:B Tak jsem se tedy rozhodla ze sem dam jednu z nejnovějších mých čmáranic :D. Zásadně já čmáram. Jiné názory neberu v potaz. 

Tak tedy jsem slíbila Grey, že jí  načmárám. Původně se plánovalo takový obrázek, u kterého jsem si myslela, že kreslila a ve skutečnosti to byl můj výplod fantazie. Pravděpodobně se mi o tom zdálo. Prohlásila jsem, že to bylo nejspíš dežaví. (Jsem si jista že to doopravdy kreslila a ukazovala mi to jsem si stoprocentně jista!). Nakonec jsem trochu zkopírovala její vlastní obrázek :D netroufnu si čmárat něco co nevím jak přesně vypadá. Co kdybych z ní udělala číňanku nebo ba hůř číňana. Nějakého eskymáka nebo afričana. 
  
grey
Tak tady je. Malý velký mutantík :D

Chochocho

26. srpna 2010 v 21:59 | Jane |  Členstvo
Jelikož a poněvadž se mi nedaří moc vymyslet nějaký blábol na můj osobní blog a nechci tam strkat jen tak něco, tak konečně píšu sem. A potvrzuji psychickou stabilitu kolegyně Fllippy, opravdu nejsem halucinace.

Patrně.

Aaaale, co na tom sejde, stejnak jste vy všichni a tohle všechno můj výmysl. 

Ehm uhm. Přejděme nějak k té části o mně, mně a jenom mně :B

Dementiae praecox

25. srpna 2010 v 23:14 | Fllippy |  Výkecing
Tohle proste nemá obdoby. *snažila se pětkrát napsat slovo obdoby*Někdy si říkám o co vlastně jde a víte že já ani nevím? Prostě nevím. Třeba teď. Proč vůbec něco píšu? Vždyť ani nemám co říct. Nic se vůbec neděje. Vlastně o jediném co se tak dokážu bavit je škola, hry, knížky a imaginární létající balón. Ještě k tomu mojí šedou houbu požírá nemrtvá ryba D:

:B

25. srpna 2010 v 8:33 | Fllippy |  Výkecing
Nadržený smajla podle všeho to znamenati. :B :B :B

Nevím přemýšlela jsem. Podstatě tady zatím existuji já. Grey se přidá ovšem je teď bez netu. Jane má sice svůj vlastní blog (nevím neřekla bych že je i tam nějak akční :D co?), ale teď má úplně jinou zálibu. Někdy hold ty šílenosti stojí za to :B...

Čekám a čekám a čekám. Nechci být ve všech rubrikách první proto čekám. Já si počkám. Není problém. Tak čekám a čekám. Pravděpodobně čekat budu. (Vím totiž že ona to čte možná jí tak donutím o jeden článek :D za pokus to stojí ne? Co ty na to? :D)

Podstatě tenhle článek měl být jinak a mělo tady být něco jiného ale řekla jsem si že ne. To počká. Času je tu dost :B. Aspoň bude víc blbostí než logických věcí. Ne nevím o čem mluvím copak jsem to někdy věděla? Technicky vzato ne.

Je zas ráno a dneska mám dobrou náladu. Piškoty se našly ale ty už jsou mi k ničemu. Ne jenom jsem vstala v pul osmé :B. Ani nevíte jaký je to úžasný pocit. Dodělávám svojí práci a zase čekám. Tentokrát na boty až mi přijdou až k nám domů :B. Moje nové milované čistě černé 15dírkové Steely (nevím je tam y nebo i protože y to vypadá lépe :B). Čekala jsem na ně celý měsíc a už jsou tady (tedy do tří dnů určitě :B).

:B :B :B

Bez piškotů!

24. srpna 2010 v 9:02 | Fllippy |  Výkecing
D:
D:
D: 

To není možné. My nemáme piškoty! Takový základ a my je nemáme D: to bude tedy snídaně D: 
Přesnídávka bez piškotů. Kdo to kdy viděl? D: Jsem zděšená a hladová. Moje piškoty! D: Tak tohle byl blbej vtip hned po ránu. (krom toho, že sestra mi chtěla čórnout mojí nábíječku, chtěla jí prodat se svým mobilem do bazaru...) Stejně... PIŠKOTY! AAAAAAAARRRRRRWWWWWWW *trhá si vlasy z hlavy*

Docela krátkej článek co? D: To ty piškoty zažalujte je!

Fllippoidní Bytost existuje?

22. srpna 2010 v 23:02 | Fllippy |  Členstvo
Nechť vás doprovází vaše noční můry, protože jenom ty vás dokáží ochránit. 

Tak aby bylo jasno, musela jsem se ptát o co tady jde. NE ne prostě jsem si nebyla jistá. Tečka. Tak tedy jasné, že je tady lidí více (lidí blbost většina ani člověk niet a když už jeden tu je tak ještě k tomu je z části mutant). Světe div se. Kam jsme to spadli. Opět melu kraviny. Nedokážu držet myšlenku. Tedy je nás zde více a proto šéfa napadlo, že dobré je se i představiti. Začnu jako první protože podstatě no protože. (sestra do mě něco hustí vůbec jí neslyším mám sluchátka a poslouchám myslíte, že bych jí to měla říct? ne mail počká ségra). Já se představuji. Těší mě.

Tadádá

21. srpna 2010 v 14:12 | Fllippy |  Výkecing
Kamkara! 
Je to tady!
Sice nevím co ale je to tady!

Tohle je proste docela dobrej den. Ráno se pohádat se sestrou a prostě jí říct ten fakt, že stejně když nepojede tak bude nadávat, že nejela a ještě k tomu jí poslouchat? Naštěstí jí přítel přemluvil.
To co povídám je vlastně zbytečné. Jenom nějaké ty keci o nepodstatné věci. 
Právě jsem přišla z nákupu. S mámou. Já šla na nákup s mámou. Ale dobrý dokázala jsem to. Přemohla jsem se. Ne, že by to bylo děsný, prostě někdy se to nedá vydržet. Znáte to a co tohle? nebo tohle? Očividně jí to v mírném množství přešlo. Tím líp možná i začnu s ní na ty všechny nákupy chodit. Další nepodstatná věc.

Mám hlad.

ANO! ano ano ano ano ano ano ano

Slova

19. srpna 2010 v 22:43 | Fllippy |  Výkecing
Víte, někdy si říkám, že je to všechno zbytečné. Znám své chyby a znám své klady. Ne že by jich bylo nějak moc. Nejraději o sobě nechci někde slyšet. K čemu je to být známí? Být středem pozornosti obdivu a nenávisti. Chci zůstat tou tichou myší. Chci se ztratit z tohoto světa. Chci zapomenout a žít v jiných krajů. Chci se zbavit těch pocitů, těch hnusných pocitů.

Středokůň

19. srpna 2010 v 14:40 | Fllippy |  Výkecing
Včera středa byla. Včera byl dobrej den. Včera mučírna byla a my jsme jí hltaly pohledem.
(No tedy aspoň já nebýt těch dvou rychlonožek vydržela bych tam o cca půl hodiny déle možná hodinu? :D)
Ještě se omlouvám za pravopis.

Jak to vidíte vy?

17. srpna 2010 v 19:59 | Fllippy |  Výkecing
Začínala jsem jen tak z hecu uvažovat nad tím jaké lidi mají názory na jednu věc. Jak jí vyjádří a popíší. První co mě napadlo je typické (často pokládáno jako holčičí) téma Láska. Zkusila jsem porovnat dva vlky.


1)
Tak láska k věci, předmětu je druhý nejvyšší cit jakého je vůbec lidská bytost schopna a je projevem úcty k něčemu, co je mu prospěšné.. Láska k sama sobě je nejvyšší lidský cit a začátek krásného vztahu na celý život. Láska k jiné osobě je problém který ztrpčuje život a přináší neustálé problémy kvůli tomu, že zamezuje obvyklému myšlení, naštěstí je to cit flexibilní.

2)
 Duševní sounění.. rozumět si navzájem.. respektovat chyby toho druhýho prostě brát takový jaký sme.. každý máme chyby… taky si mít co říct.. o čem je nějaký vztah když oba jenom mlčí a prosě.. nemaj si o čem promluvit…K věci může připomínat nějakou osobu nebo čin takže k tý věci má své citové pouto..můžeš milovat zvíře když u tebe byl když si potřebovala společnost nevykašlal se na tebe když si potřebovala.. třebas ti i zachránil život.. ale u každého je to jiné, každý má to "pouto" jiné.. každý to bere jinak…Svůj názor psát nebudu přece se to netýká mě ale mě a to mě nechce se vyjadřovat.

Ne... to... co?

16. srpna 2010 v 18:16 | Fllippy |  Výkecing
Někdy si člověk může říct, že každým dnem je to horší a horší. Někdy si člověk může říct, že bude jenom a jenom lépe. Někdy si člověk může říct, že jednou jsi dole a jednou nahoře. Ovšem kdo má pravdu? Skutečně žijem tak mizerné době, kde ničíme samy sebe? Nebo v takové době, kdy technika pokročila do naprostých extrémů. Či pravda je taková vrtkavá a alternativní. Co si vyberete?

Dnes na téma, které známe všichni

14. srpna 2010 v 19:00 | Fllippy |  Výkecing
Některé věci si hold nevybereme. Jsou nám doslova předurčeny ovšem i to je trochu sporné. Dejme tomu rodiče. Podstatě kdyby jste se narodili někomu jinému tak by jste to vlastně ani nemohli být vy. Jiné zázemí jiná výchova jiní přátelé. Ne to nejste vy. Nikdy nikdo nemůže říct, "kdybych se narodil v jiné rodině". Kdyby... 
Lidé jsou prostě zvláštní. Nic jim není dobré. Ne. Nic nám není dobré a ani nebude. Žijeme dál ty svoje bezvýznamné životy. Vůbec jsou ty životy nějaké? Mílím se. Nejsou bezvýznamné jsou jedinečné. Každý si tvoří ten svůj. Je to jako když vám někdo dá do rukou tužku a papír a řekl vám ať nakreslíte strom. Každý strom bude jiný. Nakonec bude dokonalý. Začátky jsou nejhorší že? 
Čas je to asi v čase. Čas jsou zkušenosti. Možná všichni do jednoho dospějí ve stáří. Dřív ne. To nelze. 
Myslím, že můj chaotický proud myšlenek končí. Už jenom z toho důvodu, že přišla návštěva. Hold ať žije chaos ;)

Znovu od začátku

10. srpna 2010 v 21:30 | Fllippy |  Výkecing
...
Tak mojí malý a velcí přátelé vítejte zde.
Nebudu moc psát o tom co se tady hodlá dít a nedít. Ono se to vlastně ani samo neví. Bude si to žít svým vlastním životem s mojí společností (Fllippy) a společností Jane (pravděpodobně i Greywolf ale z důvodů menšího nedorozumnění s Jane a jí mám strach Grey informovat... no jednou budu muset ale až se to všechno vrátí do normálu). Písmena začnou tvořit slova a slova věty. Možná kdo ví se to dostane dál k odstavcům i když tenhle fakt u mě moc hrozit nebude. 
Když jsem u těch slov o čem asi tak budou? Možná úvahy, možná fakta, možná zkušenosti, možná informace co se v tom dnu odehrálo, možná se budeme jenom chlubit, možná si jenom postěžujeme na nesmyslné věci a možná  plácneme do červí díry. 
Popravdě těžko říct zda to tu přežije, proto zde více lidí mít. Tak či onak aspoň těch pár keců na začátek bylo napsáno.

ps: Reklamace na pravopis neberu.
ps 2: Ani na nesmyslné věty.
ps 3: Ale opravit mě můžete.
ps 4: Šéfe fakt jak se budeš nudit udělej s tím něco...